Tóth Sándor: Hellas ege alatt. Művelődéstörténeti elbeszélések és rajzok Perikles korából az ifjúság számára. Bp., 1897., Singer és Wolfner, 311+9 p. Átkötött aranyozott gerincű kissé kopott egészvászon-kötésben.