Mahács Mátyás: Gyakorlati gyümölcstermesztés. Bp., 1922, Légrády, VII+288+4 p.+4 t. Első kiadás. Későbbi átkötött félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.