16673.
371. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
Rosner Ármin: A betűrajzolás. Bp.,1935., Kő és Műkő, 85+2+100+2 p. Harmadik, bővített és javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza fűzéssel, kijáró lapokkal (7 lap), a kijáró lapok közül 2 sérült.