17505.
371. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Seress Imre: Magyar mondavilág. 12 költői beszély.; Hári János Iliásza. Travesztált éposz 12 énekben.; Hári János Odyszeája. Travesztált éposz 12 énekben. (Egybekötve.) Bp., 1887-1885-1886, Pfeifer Ferdinánd-Aigner Lajos, 119+6+115+133 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, névbejegyzéssel.