Annie Beasant-C. W. Leadbeater: Karma. Az igazság okkult törvénye. Feldolgozták: Feketéné-Szegedy Maszák Leona és Nagyiványi Fekete Pál. Bp.,[1930.], Magyar Könyvkiadó, 125+3 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben.