Schaubach Kunst német sárkányos váza, jelzett, aranyozott, belsején ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Schaubach-Kunst-nemet-sarkanyos-vaza-jelzett-aranyozott-belsejen-kis-mazhibaval-m20-cm-~II2159036
2159036
11207
370
Beschreibung: Schaubach Kunst német sárkányos váza, jelzett, aranyozott, belsején kis mázhibával, m:20 cm, d:11 cm
: kozár_edit