Moritz Zdekauer (MZ) kétszemélyes mokkás készlet, részben kézzel feste... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Moritz-Zdekauer-MZ-ketszemelyes-mokkas-keszlet-reszben-kezzel-festett-matricas-jelzett-~II1856535
1856535
11196
370
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Moritz Zdekauer (MZ) kétszemélyes mokkás készlet, részben kézzel festett, matricás, jelzett (Parisi-Nagy-Áruház), kopott
: tánczos_gábor