cca 1940 Fiú és leány fej. Mázas kerámia fali dísz. Kézzel festett, je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500004/cca-1940-Fiu-es-leany-fej-Mazas-keramia-fali-disz-Kezzel-festett-jelzes-nelkul-egyik-s~II2159204
2159204
11074
370
Art-ceramics
Beschreibung: cca 1940 Fiú és leány fej. Mázas kerámia fali dísz. Kézzel festett, jelzés nélkül, egyik sérült. 13 cm, 16 cm
: kozár_edit