XIX. sz. vége: Vizes korsó. Mázas cserép, sérült m: 39 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500004/XIX-sz-vege-Vizes-korso-Mazas-cserep-serult-m-39-cm~II2156763
2156763
11058
370
Art-ceramics
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: XIX. sz. vége: Vizes korsó. Mázas cserép, sérült m: 39 cm
: kozár_edit