Kucs Béla (1925-1984): Vízmerő lány. Terakotta, jelzett, kopásnyomokka... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500004/Kucs-Bela-1925-1984-Vizmero-lany-Terakotta-jelzett-kopasnyomokkal-m-20-cm~II2027893
2027893
11041
370
Art-ceramics
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Kucs Béla (1925-1984): Vízmerő lány. Terakotta, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20 cm
: turóczi_márk