2 000 HUF
cca 1948-49 össz. 6 db fém szivarkás doboz különböző illusztrációkkal és feliratokkal: Világifjusági és Diáktalákozó, Budapest 1949. MKP és SZDP egyesítő kongresszusa, 1948. junius 12-14., stb., részben horpadt és sérült, 7,5x11x1,5 cm.