5 000 HUF
cca 1930-40 2 db nagy méretű fa doboz fedéllel: Szent István tejkaramella, Kőbányai Polgári Serfőző és Szent István Tápszerművek Rt., különböző népies illusztrációval díszített, kopott, sérült, fedél belsejében lévő illusztrációk jó állapotban, egyik fedél zsanérja elvált, 19x36x13,5 cm