cca 1890-1900 jamniki Jóny László (1860-1924) huszár százados, későbbi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Militaria~500021/cca-1890-1900-jamniki-Jony-Laszlo-1860-1924-huszar-szazados-kesobbi-tabornagy-fotoja-fo~II2151964
2151964
12507
370
Military
Beschreibung: cca 1890-1900 jamniki Jóny László (1860-1924) huszár százados, későbbi tábornagy fotója, fotó kartonon, sérült kartonnal, 11x15 cm
: bk