Törei L (?) 1947 jelzéssel: Kutyával játszó gyerekek. Akvarellel színe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Torei-L-1947-jelzessel-Kutyaval-jatszo-gyerekek-Akvarellel-szinezett-litografia-papir~II2137269
2137269
10283
370
Beschreibung: Törei L (?) 1947 jelzéssel: Kutyával játszó gyerekek. Akvarellel színezett litográfia, papír, ca. 24x16,5 cm
: ekb