Merényi Rudolf (1893-1957): Ülő női akt. Színes rézkarc, karton, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Merenyi-Rudolf-1893-1957-Ulo-noi-akt-Szines-rezkarc-karton-jelzett-szelein-serult-r~II2158305
2158305
10175
370
Beschreibung: Merényi Rudolf (1893-1957): Ülő női akt. Színes rézkarc, karton, jelzett, szélein sérült, rézkarc ép, 22x20 cm
: karap_norbert