Megyer Meyer Antal (1883-1948): Dunakanyar. Olaj, karton, jelzett, fa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Megyer-Meyer-Antal-1883-1948-Dunakanyar-Olaj-karton-jelzett-fa-keretben-69-5x96-cm~II2153307
2153307
10173
370
70000
Rufpreis:
70 000 HUF 189,19 EUR , 205,88 USD
Beschreibung: Megyer Meyer Antal (1883-1948): Dunakanyar. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 69,5x96 cm
: kozár_edit