Korniss jelzéssel: A színek játéka tükörképben I. Olaj, farost, hátold... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Korniss-jelzessel-A-szinek-jateka-tukorkepben-I-Olaj-farost-hatoldalan-jelzett-fa-kere~II2156460
2156460
10142
370
Beschreibung: Korniss jelzéssel: A színek játéka tükörképben I. Olaj, farost, hátoldalán jelzett, fa keretben, 27x30 cm
: kozár_edit