10124. 370. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Dunamenti táj, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap széle foltos, 12,5×12,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit