Jelzés nélkül: Torony.Olaj, karton, üvegezett, kopott fa keretben, 48×... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-ToronyOlaj-karton-uvegezett-kopott-fa-keretben-48C39733-cm~II2158507
2158507
10382
370
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Torony.Olaj, karton, üvegezett, kopott fa keretben, 48×33 cm
: kozár_edit