2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül: Száguldó lovasszekerek. Akvarellel színezett litográfia, papír. Hátoldalán "Hadirokkant Képterjesztő, Budapest, VI., Andrássy út 97." bélyegzővel. Lap széle foltos, lap bal alsó sarkában kis lyukkal, ábrázolás ép, ca. 21x24,5 cm