Iványi jelzéssel: Táj. Olaj, fa, sérült. Sérült fa keretben. 47x58,5 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ivanyi-jelzessel-Taj-Olaj-fa-serult-Serult-fa-keretben-47x58-5-cm~II2152894
2152894
10110
370
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Iványi jelzéssel: Táj. Olaj, fa, sérült. Sérült fa keretben. 47x58,5 cm
: kozár_edit