Gyenes Lajos (1890-1971): Vízparti ház 1912, rézkarc, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gyenes-Lajos-1890-1971-Vizparti-haz-1912-rezkarc-papir-jelzett-26-5x18-5cm~II2154242
2154242
10092
370
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Gyenes Lajos (1890-1971): Vízparti ház 1912, rézkarc, papír, jelzett, 26,5x18,5cm
: ttg