Földes Imre (1881-1948): E. Werner - Az apai vér II., könyvborító terv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Foldes-Imre-1881-1948-E-Werner-Az-apai-ver-II-konyvborito-terv-Akvarell-papir-jelze~II2153241
2153241
10077
370
Beschreibung: Földes Imre (1881-1948): E. Werner - Az apai vér II., könyvborító terv. Akvarell, papír, jelzett, 21×15 cm
: bk