F.L. Gamerith (?-?): Hegyvidéki romantikus táj, 1900 körül. Olaj, vász... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/FL-Gamerith-Hegyvideki-romantikus-taj-1900-korul-Olaj-vaszon-jelzett-enyhen-ser~II2153295
2153295
10084
370
80000
Beschreibung: F.L. Gamerith (?-?): Hegyvidéki romantikus táj, 1900 körül. Olaj, vászon, jelzett, enyhén sérült fa keretben, 68x106 cm
: kozár_edit