Czigány jelzéssel: Férfi portré. Olaj, karton (hibás), üvegezett keret... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Czigany-jelzessel-Ferfi-portre-Olaj-karton-hibas-uvegezett-keretben-41C39735-cm~II2091588
2091588
10057
370
Beschreibung: Czigány jelzéssel: Férfi portré. Olaj, karton (hibás), üvegezett keretben, 41×35 cm
: turóczi_márk