Csergezán jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, karton, sérült keretben, 50x70 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csergezan-jelzessel-Oszi-erdo-Olaj-karton-serult-keretben-50x70-cm~II2158253
2158253
10051
370
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Csergezán jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, karton, sérült keretben, 50x70 cm
: kozár_edit