Bala...(?) jelzéssel: Expresszionista álom. Litográfia, papír, üvegeze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bala-jelzessel-Expresszionista-alom-Litografia-papir-uvegezett-fa-keretben-serult-~II2154389
2154389
10013
370
Beschreibung: Bala...(?) jelzéssel: Expresszionista álom. Litográfia, papír, üvegezett fa keretben, sérült üveggel és kerettel,23×28,5 cm
: tánczos_gábor