Aknay jelzéssel: Ikon. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 40x30 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Aknay-jelzessel-Ikon-Olaj-papir-uvegezett-fa-keretben-40x30-cm~II2155666
2155666
10006
370
Beschreibung: Aknay jelzéssel: Ikon. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 40x30 cm
: kozár_edit