Dr. Bene Ernő-Dr. Hunyady László-Ifj. Lindner Elek-Vépy Ernő: Szappano... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1000013/Dr-Bene-Erno-Dr-Hunyady-Laszlo-Ifj-Lindner-Elek-Vepy-Erno-Szappanok-es-mososzerek-Bp-1~II2159896
2159896
17168
370
Books: Technics
Beschreibung: Dr. Bene Ernő-Dr. Hunyady László-Ifj. Lindner Elek-Vépy Ernő: Szappanok és mosószerek. Bp., 1957., Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 900 példányban.
: kozár_edit