A VAZ-2101, VAZ-2102 és VAZ-2103 típusváltozatú gépkocsik javítási utasítása. Moszkva,é.n., V/O Avtoexport SZSZKSZ. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. Előzéklapon "A változatlan utánnyomás az AFIT rézsére a KÖZDOK gondozásában az Athenaeum Nyomda által készített eredetiről készült" bélyegzővel.