15054.
370. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Paris. Notizen von Karl Scheffler. Leipzig, 1925, Insel-Verlag. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. + Jean de La Monneraye-Auguste Dupouy-Roger Armand Weigert: Visages de L'Ile de France. Paris. Collection "Provinciales." Paris,1946,Horizons de France. Francia nyelven. Kiadói kopott papírkötés.