Kós Károly: Erdély. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Benne a tu... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Kos-Karoly-Erdely-Kolozsvar-1934-Erdelyi-Szepmives-Ceh-Benne-a-tulajdonos-nevevel-EgC3~II2160010
2160010
15061
370
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Kós Károly: Erdély. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Benne a tulajdonos nevével. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopásnyomokkal.
: kozár_edit