15025.
370. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Barátosi Balogh Benedek: Séta a világ körül. Szerk.--. Bp.,(1907),Magyar Kereskedelmi Közlöny. Gazdagon illusztrálva, képekkel, térképpel. Kiadói, díszes, aranyozott, festett egészvászon kötésben, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, laza, kissé sérült kötéssel.