Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 188

Illyés Bertalan: Lillafüred és környéke. Utikalauz turisták, nyaralók részére. Miskolc, 1930, Ifj. Ludvig és Janovits Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, számos szövegközti illusztrációval. Hátsó borító hiányos
15060.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kós Károly: Erdély. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Benne a tulajdonos nevével. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopásnyomokkal.
15061.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kós Károly: Kalotaszeg. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves Céh. Benne a tulajdonos nevével. Kiadói vászonkötésben, kopásnyomokkal, foltos, gerince sérült.
15062.

Rufpreis:
1 000 HUF
N. László Endre: Aranymosás a Kárpát-medencében. Bp., 1988, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült.
15063.

Rufpreis:
1 600 HUF
Varsányi Gyula: Franzstadti történetek. Bp.,2019, Noran Libro. Kiadói papírkötés.
15064.

Rufpreis:
1 000 HUF
Széchényi pesti tervei. Magyar Levelestár. Válogatta a szöveget gondozta, az utószót és a jegyzeteket írta: Bácskai Vera, Nagy Lajos. Fordította: Bába Iván, Vásárhelyi Judit, Ziegler Géza. Bp.,1985, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
15065.

Rufpreis:
1 400 HUF
Gyárfás István: Dobó István Egerben. Szolnok, 1971., Damjanich Múzeum. 1879-es kiadvány hasonmás kiadása. Kiadói papírkötés.
15066.

Rufpreis:
1 200 HUF
Filchner, Wilhelm: Kínából Indiába. A Huang-hótól az Indusig. Fordította: Halász Gyula. Bp., [1943], Athenaeum, 1 t.+ 287+1 p.+8 t.+ 1 t. (térkép.) Fekete-fehér fotókkal és egy kihajtható térképpel. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült kötéssel.
15067.

Rufpreis:
1 000 HUF
Messner, Reinhold: A cél: a Mount Everest. Világjárók 155. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
15068.

Rufpreis:
1 000 HUF
Zsigmond Enikő: Csomád hegycsoport, Szent Anna-tó és környéke. Erdély hegyei 3. Turisztikai kalauz. Csíkszereda, 1998, Pallas-Akadémiai Könyvkiadó. Térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15069.

Rufpreis:
1 000 HUF
15070.

Rufpreis:
1 000 HUF
Marquis de Custine: Oroszországi levelek. Oroszország 1839-ben. h.n., 2004, Nagyvilág. Kiadói papírkötésben.
15071.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF