Tutsek Anna: Cilike sorozat 5 kötete:
Cilike rövid ruhában. Fejes Gyula rajzaival.;
Cilike mátkasága. Belatini Braun Olga rajzaival.;
Cilike menyasszony lesz. Fejes Gyula rajzaival.;
Cilike férjhez megy. Fejes Gyula rajzaival.;
Cilike, mint asszony. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner-Új Idők. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítókkal.