2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Gaal Mózes: Hún és magyar mondák. Gyulai László rajzaival. Bp.,[1930], Franklin-Társulat, 215 p. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, az elülső előzéklap hiányzik, tulajdonosi névbejegyzéssel.