Igazságügyi zsebtörvénytár. Hatályban lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben, kiegészítve a M.Kir Kuria elvi jelentőségű határozataival. Összeállították és jegyzetekkel ellátták Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1940, Grill Károly. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, bibliapapíron. Sérült gerinccel.