Csejkey Ernő: Magyarország az új világ küszöbén. Politikai és közgazda... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000004/Csejkey-Erno-Magyarorszag-az-uj-vilag-kuszoben-Politikai-es-kozgazdasagi-tanulmany-Bp~II1785309
1785309
16525
370
Books: History
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Csejkey Ernő: Magyarország az új világ küszöbén. Politikai és közgazdasági tanulmány. Bp.,1946, Körmendy. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
: tánczos_gábor