https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 132

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Mémoires de madame la duchesse dAbrantes ou Souvenirs historiques sur Napoléon, la Révolution, le Directoire, le Consulat, lEmpire et la Restauration Paris, 1831-1837 De L. Mame. 16 kötet a 18 ból. Korabeli egészvászon kötésben. Francia nyelven. / 16 of 18 volumes. Full linen binding, in good condition. In French language.
15696.

Mémoires de madame la duchesse d'Abrantes ou Souvenirs historiques sur Napoléon, la Révolution, le Directoire, le Consulat, l'Empire et la Restauration Paris, 1831-1837 De L. Mame. 16 kötet a 18 ból. Korabeli egészvászon kötésben. Francia nyelven. / 16 of 18 volumes. Full linen binding, in good condition. In French language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
EUR
,
76,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Molnár József: A Subich-Nemzetségből származó brebiri Melith-család vázlatos története. Összeáll.: - -. Hajdúnánás,1939.,[Katona Ferenc-ny.], 85+3 p.+2 (kihajtható nemzetségi táblák.) t. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással, de összeségében jó állapotban. A szerző dedikációjával, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált, a címlap hátoldalán a szerző saját kezű soraival Dienes István részére. A borítón Dienes István névbejegyzésével.
15697.

Molnár József: A Subich-Nemzetségből származó brebiri Melith-család vázlatos története. Összeáll.: - -. Hajdúnánás,1939.,[Katona Ferenc-ny.], 85+3 p.+2 (kihajtható nemzetségi táblák.) t. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással, de összeségében jó állapotban. A szerző dedikációjával, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált, a címlap hátoldalán a szerző saját kezű soraival Dienes István részére. A borítón Dienes István névbejegyzésével.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
8
Mályusz Elemér: A türelmi rendelet. II. József és a magyar protestantizmus. Magyar Protestantizmus Történetének Forrásai. Bp., 1939., Magyar Protestáns Irodalmi Társaság, VIII+738+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé foltos borítóval, kis részben felvágatlan lapokkal.
15698.

Mályusz Elemér: A türelmi rendelet. II. József és a magyar protestantizmus. Magyar Protestantizmus Történetének Forrásai. Bp., 1939., Magyar Protestáns Irodalmi Társaság, VIII+738+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé foltos borítóval, kis részben felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Zahl der Gebote:
0
A hírszerzés és kémkedés története I-III. kötet. Vítéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936], Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
15699.

A hírszerzés és kémkedés története I-III. kötet. Vítéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936], Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
8
Tóth Károly Antal (szerk.): Ellenpontok. Csíkszereda, 2000, Pro-Print Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15700.

Tóth Károly Antal (szerk.): Ellenpontok. Csíkszereda, 2000, Pro-Print Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Horváth Mihály: A magyarok története. III-IV. szakasz. Pápa, 1844-1846,Ref. Főiskola betűivel, X+2+488;VI+309+3 p. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.
15701.

Horváth Mihály: A magyarok története. III-IV. szakasz. Pápa, 1844-1846,Ref. Főiskola betűivel, X+2+488;VI+309+3 p. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
A Tatárjárás. 1241-42. Kiállítási katalógus. Magyar Nemzeti Múzeum 2007. máj. 25.-szept. 30. Szerk.: Ritoók Ágnes, Garam Éva. Bp.,2007., Magyar Nemzeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15702.

A Tatárjárás. 1241-42. Kiállítási katalógus. Magyar Nemzeti Múzeum 2007. máj. 25.-szept. 30. Szerk.: Ritoók Ágnes, Garam Éva. Bp.,2007., Magyar Nemzeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Krohn Gyula: A finnugor népek pogány istentisztelete. Fordította: Bán Aladár. Bp., 1908, MTA, 4+384+2 p. Első kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel.
15703.

Krohn Gyula: A finnugor népek pogány istentisztelete. Fordította: Bán Aladár. Bp., 1908, MTA, 4+384+2 p. Első kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Berze Nagy János: Égigérő fa. Magyar mitológiai tanulmányok. A bevezető tanulmányt írta és a tudományos szerkesztést végezte: Dr. Dömötör Sándor. Pécs, 1958., Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Baranya Megyei Szervezete,2+389+3 p.+2 t. Első kiadás. A borító Battancs Gábor munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. Megjelent 1600 példányban.
15704.

Dr. Berze Nagy János: Égigérő fa. Magyar mitológiai tanulmányok. A bevezető tanulmányt írta és a tudományos szerkesztést végezte: Dr. Dömötör Sándor. Pécs, 1958., Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Baranya Megyei Szervezete,2+389+3 p.+2 t. Első kiadás. A borító Battancs Gábor munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. Megjelent 1600 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Mályusz Elemér: A magyar történettudomány. Bolyai Könyvek. Bp., én., Bolyai Akadémia. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15705.

Mályusz Elemér: A magyar történettudomány. Bolyai Könyvek. Bp., én., Bolyai Akadémia. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Fraknói Vilmos: Mátyás király 1440-1490. H.n., é.n. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
15706.

Fraknói Vilmos: Mátyás király 1440-1490. H.n., é.n. Félvászon kötés, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Szerk.: Dr. Máday Béla (Bp.,)1943, Fiatal Magyarság Szövetség,(Forrás Nyomdai Műintézet.) Kiadói papírkötésben
15707.

Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Szerk.: Dr. Máday Béla (Bp.,)1943, Fiatal Magyarság Szövetség,(Forrás Nyomdai Műintézet.) Kiadói papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Hier können Sie während unserer 33. Auktion die soeben ausgerufenen Positionen der ungarischen Philatelie unserer virtuelle Auktion verfolgen und hier können Sie Ihre Gebote abgeben.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse