Nikolaus Pevsner: Az európai épÃtészt története. Nyugat-Európa a X. sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000007/Nikolaus-Pevsner-Az-europai-epiteszt-tortenete-Nyugat-Europa-a-X-szazadtol-a-XX-szazad~II2160486
2160486
16701
370
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Nikolaus Pevsner: Az európai épÃtészt története. Nyugat-Európa a X. századtól a XX. századig. FordÃtotta: Borbás Mária. Bp., 1972, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papÃr védÅ‘borÃtóval, kopottas állapotban.
: kozár_edit