16715.
370. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Mostra di Tiziano: Catalogo Delle Opere. Szerk.: Nino Barbantini. Venezia,1935,Carlo Ferrari. Olasz nyelven. Fekete-fehér képekkel. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, kissé fakó, kissé sérült gerinccel.