16703.
370. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Endrődi Sándor: A pálya végén. Bibliotheca Vitae. Az élet könyvei. Bp., 1914., "Élet". Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, laza fűzéssel, kissé sérült gerinccel.