17464.
370. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Tóth Béla: Magyar ritkaságok. Curiosa Hungarica. Képekkel és hasonmásokkal. Bp., 1907.,Athenaeum, X+375+2 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, több 'üres' lapon és laprészen ceruzás bejegyzésekkel.