Gyallay Domokos Vaskenyéren. Történeti regény. Szigeti Imre rajzaival.
[Bp., 1934], Franklin. 163 l. Egészoldalas rajzokkal. Kiadói, festett félvászon-kötésben, kopott gerinccel