Fekete István: Ballagó idő. Bp., 1970, Móra Ferenc. Első kiadás! Kiadó... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000022/Fekete-Istvan-Ballago-ido-Bp-1970-Mora-Ferenc-Elso-kiadas-Kiadoi-egeszvaszon-kotes~II2154167
2154167
17471
370
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Fekete István: Ballagó idő. Bp., 1970, Móra Ferenc. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban, ajándékozási bejegyzéssel.
: kozár_edit