11119. 369. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 200 HUF
0 HUF
Hollóházi porcelán retró mokkás készlet, matricás, jelzett: 4 db csésze, 6 db csészealj, 1 db kiöntő fedéllel, 1 db cukortartó fedéllel, mind kopott
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit