11089. 369. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF
0 HUF
Herendi Viktória-mintás tálkák, 4 db, kézzel festett, jelzett, eredeti kopott dobozában, apró kopásnyomokkal, d: 7,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert