Elefánt alakú, mintás persely, jelzett, matricás, kis kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/369/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Elefant-alaku-mintas-persely-jelzett-matricas-kis-kopasnyomokkal-12C39715-cm~II2146267
2146267
11155
369
Beschreibung: Elefánt alakú, mintás persely, jelzett, matricás, kis kopásnyomokkal, 12×15 cm
: kozár_edit