Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 77

~1960-1970. Szegedi Konzervágyr - Törzsgárda zománcozott jelvény (21mm) T:1-
32010.

~1960-1970. "Szegedi Konzervágyr - Törzsgárda" zománcozott jelvény (21mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
1976. Testvériség-Barátság - MHSZ - 1976 zománcozott fém kitűző (24,5x58mm) T:2
32011.

Rufpreis:
1 000 HUF
1976. Szocialista Magyarországért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1 / Hungary 1976. Order of Merit for the Socialist Hungary gilt, enamelled Br decoration on ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC NMK 715.
32012.

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1 / Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration on ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC NMK 715.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1980. Kiváló Munkáért aranyozott, zománcozott kitüntetés szalagon, miniatűr jelvénnyel, erdeti, sérült tokban (2x) + Kiváló Dolgozó zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti és nem saját dísztokban (4x) T:1-2
32013.

1980. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott kitüntetés szalagon, miniatűr jelvénnyel, erdeti, sérült tokban (2x) + "Kiváló Dolgozó" zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti és nem saját dísztokban (4x) T:1-2

Rufpreis:
1 200 HUF
~1970. Rendőrtiszti Akadémia zománcozott fém jelvény (27x46mm) T:1-
32014.

~1970. "Rendőrtiszti Akadémia" zománcozott fém jelvény (27x46mm) T:1-

Rufpreis:
1 400 HUF
~1970 Körzeti megbízott zománcozott jelvény, csillag zománcozása kiesik (35mm) + 7db-os vegyes szocialista vállap csillag, szám jelvény T:2
32015.

~1970 "Körzeti megbízott" zománcozott jelvény, csillag zománcozása kiesik (35mm) + 7db-os vegyes szocialista vállap csillag, szám jelvény T:2

Rufpreis:
1 400 HUF
10
1970. Felszabadulási Jubileumi Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon,eredeti tokban T:2 Hungary 1970. Liberation Jubilee Medal golded, enamelled Br decoration, with ribbon and miniature, in original case C:XF NMK 712.
32016.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon,eredeti tokban T:2 Hungary 1970. "Liberation Jubilee Medal" golded, enamelled Br decoration, with ribbon and miniature, in original case C:XF NMK 712.

Rufpreis:
1 600 HUF
~1970. A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója aranyozott zománcozott kitüntetés miniatűrrel tokban + Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója zománcozott fém jelvény tokban + Vendéglátóipari Törzsgárda 20 zománcozott fém jelvény T:2
32017.

~1970. "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója" aranyozott zománcozott kitüntetés miniatűrrel tokban + "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény tokban + "Vendéglátóipari Törzsgárda 20" zománcozott fém jelvény T:2

Rufpreis:
1 200 HUF
~1970. Kisipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója kitüntetés miniatűrrel eredeti dísztokban (miniatűrön a csillag körbeforog) + DN Érdemes Társadalmi Munkás zománcozott fém jelvény eredeti dísztokban T:2
32018.

~1970. "Kisipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" kitüntetés miniatűrrel eredeti dísztokban (miniatűrön a csillag körbeforog) + DN "Érdemes Társadalmi Munkás" zománcozott fém jelvény eredeti dísztokban T:2

Rufpreis:
1 200 HUF
~1970-1980. Orion 30 Hűségért aranyozott, zománcozott fém törzsgárda jelvény (20x20mm) T:1-
32019.

~1970-1980. "Orion 30 Hűségért" aranyozott, zománcozott fém törzsgárda jelvény (20x20mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
~1970-1980. A Magyar Népköztársaság Kisdobosa zománcozott fém jelvény (2x) T:2
32020.

~1970-1980. "A Magyar Népköztársaság Kisdobosa" zománcozott fém jelvény (2x) T:2

Rufpreis:
1 200 HUF
~1970-1980. 1 millió kilométer balesetmentesen zománcozott fém autójelvény (75x80mm) T:1-,2
32021.

~1970-1980. "1 millió kilométer balesetmentesen" zománcozott fém autójelvény (75x80mm) T:1-,2

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF