32013.
369. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 200 HUF
1980. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott kitüntetés szalagon, miniatűr jelvénnyel, erdeti, sérült tokban (2x) + "Kiváló Dolgozó" zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti és nem saját dísztokban (4x) T:1-2